lanzarote1-940x270

Kto by nie chciał pojechać na wyspy kanaryjskie i odpocząć po długim tygodniu w pracy? Tak naprawdę każdy to jest miejsce do której warto jechać aby odpocząć i zregenerować siły. Podróż będzie możliwa na przełomie listopada i grudnia. Będzie to odpowiedni termin, który pozwoli Nam odnowić się i odmienić nasze ciało i ducha. Tani lot Berlin – Lanzarote to koszt 282 złotych w naszej dzisiejszej promocji! Zapraszamy do kontynuowanie naszego artykułu.

Przewoźnik, który reguluje połączenie to easyJet. Przeloty są dostępne w naszej cenie w podręcznym bagażem o wymiarach 55 x 40 x 20 cm. Można zapłacić dowolną kartą płatniczą. Pierwsze musimy kupić bilety z Berlina – Bazylei a następnie Bezylei na Lanzorte. Wszystko można zarezerwować na stronie przewoźnika.

Hiszpania – Lanzarote to jedno z lepszych miejsc na tygodniową, dwutygodniową wycieczkę. Warto jest czasami zrobić sobie przerwę i odetchnąć od wszystkich trudnych i męczących spraw. Taki tani lot na pewno w tym pomoże 😉

Jest to tak naprawdę najlepsza opcja od dłuższego czasu, także należy się śpieszyć i warto jest pomyśleć rozsądnie o tej opcji. Dodatkowo miejsce do spania można znaleźć sobie na szukaj.hotel4free.pl bądź Airbnb. W ten sposób można wynająć bez problemu hotel czy mieszkanie.

Linki potrzebne do rezerwacji biletów:

http://www.easyjet.com/pl

http://www.szukaj.hotel4free.pl

https://www.airbnb.pl

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ