Marzyłeś kiedyś aby pojechać do największego miasta Tajlandii? Bangkok ma bardzo dużą tradycje oraz w prosty oraz ciekawy sposób może zagwarantować Ci wiele atrakcji. Od czegoś naturalnego do bardziej skomplikowanych rzeczy. Nie tylko materialne zwiedzanie może Ci przynosić satysfakcji, jednakże zwykłe bezgotówkowe zwiedzanie mniejszych mniej, gdyż podróż autobusem do innych dzielnic nie jest aż tak droga. 

bankog

Cena biletu do bankoku to 1829,00 złotych. W owej cenie zawarte są już wszystkie inne opłaty oraz dodatkowo podatki. Także na czysto można już policzyć cenę biletu. Lot trwa 17 godzin i 10 minut. W przykładowym załączniku wylot jest 17 lutego 2016 roku, planowany powrót 24 lutego 2016 roku.

 

Czas lotu do Bangkoku jest niestety duży w porównaniu z przylotem, jednak nie można się tutaj tym przejmować, ponieważ głównie liczy się tutaj cena. Warto również zaznaczyć, iż jest to lot z przesiadką w Kijowie. Za lot odpowiedzialny jest Ukraine Intl.

Jeżeli potrzebny jest transport do Warszawy to warto jest skorzystać z najbardziej popularnego rozwiązania w Polsce. Chodzi mi tutaj np: o polskiego busa bądź innego przewoźnika na rynku. Wystarczy jedynie poszukać odpowiedniej promocji i transport znajdzie się do ~40 zł.

Adresy do skorzystania z oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1801

http://www.polskibus.com/

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ