Nie ma jak to podróżować w niskich cenach. Teraz wydaje się być to niemożliwe jak wszystkie ceny idą do góry, jednakże czasami zdarzają się promocje o których warto pamiętać. Zazwyczaj można znaleźć dla siebie coś lepszego niż standardowy kosztu biletu. Zwróć na to uwagę, gdyż w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić aż 50 procent całej kwoty. W przeliczeniu średnio 200-300 złotych. 

W naszym dzisiejszym artykule przedstawię aktualną ofertę niskich cen lotów Warszawa – Kijów. W cenie 319 złotych możemy polecieć w obie strony!. Przedstawiona oferta jest bezpieczna i wiele ludzi stosuje takie metody, że nie kupuje w najdroższych terminach, gdyż to po prostu jest bezsensu.

111

Terminów jest bardzo dużo i można tak na prawdę wybrać dla siebie dowolny termin. Najczęściej tylko odpadają soboty i niedziele, gdyż to jest szczyt zazwyczaj. Całkowity koszt: 319,00 zł (Cena biletu tam i z powrotem zawiera wszystkie opłaty i podatki). Podgląd na kolejne miesiące:

12121212

Kijów to bardzo piękne miasto z tradycją do którego trzeba się udać choć jeden raz w życiu. Aktualna sytuacja polityczna jest tam niestety niekorzystna, jednakże pomimo wszystko nie powinno nas to zniechęcić.

Sprawdź ofertę na poniższej stronie internetowej:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1587

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ