Planujesz spędzić jakoś kreatywnie czas i nie wiesz jak można to pożytecznie wykorzystać? Odpowiedź jest prosta daj ponieść się energii i spróbuj wyjazdu jednodniowego do Anglii. Bilety są w okazyjnej cenie, gdyż jest to tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Jest to totalna okazja na zabranie ze sobą grupy znajomych! 

2

Jak widzimy cena jest bardzo atrakcyjna i trudno byłoby z niej nie skorzystać. Wylot i przylot w wersji BASIC z WIZZ Discount Club kosztuje tylko i wyłącznie 39, 00 zł + 39, 00 zł. Takich okazji dawno nie było i na pewno w ciągu najbliższych dni już ich nie będzie. Warto jest systematycznie sprawdzać loty, gdyż tutaj na prawdę można znaleźć coś szybko dla siebie.

Aby zarezerwować lot to wymagane jest członkostwo Wizz Discount Club. Wystarczy, że jedna osoba posiada. Płatność realizowana jest przez dowolną kartę płatniczą.

Niestety bagaż jest bardzo ograniczony rozmiarowo i poprzez to jego maksymalne rozmiary to 42 x 32 x 25 cm. Za dodatkowe bagaże pasażerowie będą musieli dodatkowo wnieść opłatę, która jest zgodna z aktualnym cennikiem usługodawcy.

Link do oferty tanich linii lotniczych:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ