Koala

Świetne ceny przelotów do Australii. Linie Qatar Airways oferują loty na trasie Warszawa – Australia – Berlin od 2599 zł. Tani wypad możliwy w całym 2015 roku. Sprawdzicie niżej dostępne kierunki i kalendarze terminów.

W zależności od wybranego kierunku lecicie z jedną lub dwoma przesiadkami na pokładach Quatar Airways oraz Virgin Australia International. Wylot jest z Warszawy, a powrót do Berlina.

Każdy odcinek trasy pokonujecie z bagażem podręcznym oraz bagażem rejestrowanym do 30 kg.

Obywatele Polski mogą ubiegać się o wizę turystyczną do Australii bezpłatnie online. Holiday Information (link ten przekierowuje na stronę Ambasady Australii w Londynie).

Tanie bilety lotnicze kupicie m.in. poprzez kalendarz terminów Flipo.pl

Tani wypad:

Z Berlina najtaniej dostaniecie się do Polski dzięki przewoźnikowi autokarowemu PolskiBus.

Kiedy lecieć do Australii?

Południową Australię najlepiej zwiedzać w miesiącach letnich, które na pólkuli południowej są w miesiącach grudzień-luty. Panują wtedy wysokie temperatury. W tym samym czasie północ kontynentu jest pod wpływem obfitych deszczów i bardzo wilgotnego powietrza.

Odwrotna sytuacja jest podczas zimy (czerwiec-sierpień), gdyż na półkuli północnej nie ma opadów, jest gorąco i duszno. Z kolei pogoda w tym czasie w południowej części jest szara i wilgotna, bez śniegu.

Szczyt sezonu przypada na australijskie lato, czyli okres od grudnia do lutego. Najwięcej turystów przypada na okres Bożego Narodzenia i Sylwestra. Wtedy też ceny w restauracjach, hotelach wzrastają.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ