Mega promocja! Cena obniżyła się aż o ponad 80%! Jeżeli myślisz o podróży do Brukseli to warto jest rozważyć tą opcje, ponieważ będziesz mógł spędzić tam tydzień i w krótkim czasie poznać ich kulturę oraz obyczaje. Promocja jest bardzo atrakcyjna także nie warto jest się zastanawiać jeszcze nad wyborem terminu, tylko rezerwować dostępne. W ciągu kilku tygodni nie powinno już być jakichkolwiek wolnych miejsc w tak promocyjnej cenie.

 plus

Tani lot Gdańsk -> Bruksela Charleroi to koszt 39 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 12:55 do 14:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

powrot

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 15:25 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14  grudnia.

Warto przed przyjazdem zrobić sobie konkretny plan co chce się zwiedzić, a następnie trzymać się jak najbardziej planu, bo tak na prawdę niby czasu jest dużo, jednak nie można sobie pozwalać na więcej wolnego czasu. Jest to oferta także należy się śpieszyć z rezerwacją miejsc.

Linki do rezerwacji:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ