Jeżeli korzystasz z taksówek to mytaxi udostępni Ci pierwszy darmowy przejazd za darmo! Promocja trwa do 31 października! Tylko i wyłącznie opłata zostanie anulowana, jeżeli po zakończeniu kursu nie przekroczysz 70 złotych. Jest to bardzo dobra opcja aby skutecznie chociaż raz nie zapłacić za swój kurs. Być może poprzez tą aplikacje będziesz mógł teraz szybciej i pewniej zamówić dla siebie taksówkę?

Czasami wiele osób nie lubi dzwonić, a tak to możesz zrobić kilka klików i już taksówka do Ciebie jedzie. Przygotowanie się do trasy nie jest trudne, wystarczy ściągnąć aplikacje ze strony mytaxi i dzięki temu będziemy mogli w szybki sposób zamówić swój własny kurs. Jeżeli będziesz już w aplikacji to musisz wejść do menu i kliknąć przycisk płać przez aplikacje i dodaj sposób płatności. Później wpisz Kod Promocyjny i wpisz kod:

NOWY15

Oczywiście warto zwrócić uwagę, że promocja jest przeznaczona dla osóbdla pasażerów indywidualnych. Płacących przez aplikacje kartą płatniczą lub PayPal. Taki kod promocyjny pozwoli Nam zaoszczędzić na taksówce, jest to znakomita opcja dla nowych użytkowników aby się przekonali do oferty mytaxi.

Skorzystaj z oferty i daj znać jak to u Ciebie wyglądało. Czy przebiega to tak sprawnie jak zachwalają czy tylko jest to pic na wodę? Czekamy na twoje opinię!

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ