Od kilku miesięcy pojawiają się systematycznie oferty zniżkowych biletów autokarowych. Jest to nie lada okazja dla większości osób i warto pamiętać o tym, że jeżeli poszuka się dobrej oferty to z łatwością można znaleźć bilet w cenie od 1-10 złotych. Dzisiaj przedstawiam Państwu promocje od ModlinBus w której rozdają aż 15 tysięcy biletów za 9 złotych. Nie jest to wprawdzie bardzo niska i promocyjna cena, ale o wiele niższa niż standardowe ceny. 

W cenie 9 złotych możemy dojechać z Bydgoszczy, Łodzi, Torunia, Warszawy, Włocławka i Płocka do lotniska w Modlinie bądź Chopina w Warszawie. Bez problemu możesz zarezerwować bilety do końca marca 2016 roku. Od kwietnia niestety już ta promocja nie obowiązuje. Na stronie internetowej można z nowym interfejsem spokojnie wybrać dla siebie najtańszą opcje w korzystniej cenie.

Strona wygląda na prawdę rewelacyjnie i warto jest poświęcić chwilę czasu na przyzwyczajenie się do nowego stylu. Jest on na prawdę intuicyjny i warto poszukać w nim promocji. Poniżej przysyłam link do oferty oraz przykład:

modlin

,,Największa przyjemność z podróżowania” oby ten slogan utwierdził Was w takim przekonaniu do samego końca.

https://www.modlinbus.pl/

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ