Birmingham to drugie po Londynie największe miasto Wielkiej Brytanii. Mieści się w środkowej Anglii. Ważny ośrodek gospodarczy, przemysłowy i kulturalny. Do Birmingham możesz polecieć z Poznania za jedyne 118 zł.

Tanie loty do Birmingham

Tanie loty z Poznania do Birmingham z wylotem 8 listopada 2016 oraz powrotem 12 listopada 2016 dostępne w liniach lotniczych Wizz Air za jedyne 118 zł. Na Flipo.pl znajdziesz szczegóły oferty oraz dokonasz rezerwacji lotów. Tutaj znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Wizz Air, tutaj dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na lotnisko w Ławica w Poznaniu. Na Booking.com możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Birmingham. Aby poruszać się po mieście korzystne będzie wynajęcie samochodu, możesz to zrobić klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Zwiedzanie Birmingham

Do najważniejszych zabytków Birmingham należą katedra rzymskokatolicka z XIX w. oraz kościół św. Marcina z XIII w. Warto również zwiedzić młyn Sarehole Mill. Do ciekawych założeń urbanistycznych miasta należą dzielnice: Gun Quarter – dzielnica manufaktur broni, dzielnica jubilerów – Jewellery Quarter, Convention Quarter oraz chińska dzielnica z restauracjami, barami i klubami – Chinese Quarter. Głównym placem miejskim jest Victoria Square. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należą Muzeum Miejskie, Muzeum J. R. R. Tolkiena, Cadbury World – muzeum czekolady, Birmingham Thinktank Science Museum, National Sealife Centre, Library of Birmingham, Symphony Hall. Wypocząć warto w Sutton Park. Więcej przydatnych informacji o Birmingham i Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej strony Taniwypad.pl oraz facebookowego fanpage’a. U nas znajdziesz oferty i promocje na tanie loty z Poznania, Wrocławia, Gdańska, Warszawy, Krakowa, Katowic oraz innych polskich miast do najatrakcyjniejszych lokalizacji w Wielkiej Brytanii, całej Europie i nie tylko. Przy użyciu wyszukiwarek na naszym serwisie dokonasz rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik. Z nami zorganizujesz całe swoje wakacje, urlop lub weekend. Jednocześnie zapraszamy Was do zostawiania w komentarzach informacji, które lokalizacje i w jakim czasie interesują Was najbardziej. My zestawimy dla Was najkorzystniejsze rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ