W dzisiejszym artykule mamy do zaprezentowania państwu tani lot Praga – Nairobi – Praga. Jest to okazja, która nie zdarza się często. Ludzie czasami na takie okazje czekają kilka miesięcy. Dziś możesz spokojnie zarezerwować lot z Praga – Nairobi – Praga już od 1 549,00 złotych. Można znaleźć jeszcze lepszą ofertę, to tylko kwestia odpowiedniego dobrania terminu.

1Przykładowo mamy tutaj rezerwacje od 15 stycznia 2016 roku do 18 stycznia 2016 roku. Całkowita cena to 1549,00 złotych – zawarta w niej są wszystkie potrzebne opłaty oraz dodatkowo podatki. To jest bardzo ważne przy rejestrowaniu biletów, aby później uniknąć problemów. Bagaż rejestrowany linią Turkish Airlines – wszystkie aktualne informacje dotyczące bagażu można przeczytać na ich stronie internetowej.

Rezerwacji można dokonać w serwisach pośredniczących np: Flugladen.de czy Flipo.pl, które obejmuje polskie transfery.

Transport do Pragi nie będzie również kosztowny, ponieważ można za niską cenę kupić bilet u polskich przewoźników, którzy miesięcznie przewożą setki tysięcy pasażerów i tak na prawdę opłaca się u nich zawsze kupić bilet np: PolskiBus i Simple Express. Wszystko w dostępnych cenach, a dodatkowo można liczyć na atrakcyjne zniżki dla osób upoważnionych.

Linki przydatne do rezerwacji oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1141?a_aid=fly4free

http://polskibus.com

http://www.simpleexpress.eu/pl

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ