Chcesz skorzystać z bardzo taniego lotu do Grecji? Wydaje Ci się, że teraz będziesz mógł tam tanio oraz bezpiecznie odpocząć? Jeżeli jesteś tego pewny to w prosty i szybki sposób efektownie będziesz mógł kupić bardzo tani bilet lotniczy. Wszystko teraz zależy od Ciebie czy zdążysz zakupić ten bilet, ponieważ jest bardzo dużo chętnych i czasami nie ma już wolnych biletów i trzeba szukać innych promocji.

Tani lot Warszawa Modlin – Ateny to dla Ciebie okazja i musisz pamiętać, że tej oferty za kilka dni może nie być, dlatego musisz się śpieszyć i jeżeli myślisz o takim wyjeździe to teraz zrób już rezerwacje.

stycz3

Tani lot Warszawa Modlin – Ateny to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:55 → 21:35. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 14 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Ateny – Warszawa Modlin  to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:50 › 17:30. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Promocja jest bardzo ciekawa i warto jest skorzystać z takiej opcji, jeżeli jesteś zainteresowany tanimi lotami. Miłego pobytu w Grecji, na prawdę warto jest skorzystać z tej opcji.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tanie-loty/z-Warszawy-Modlin/do-Aten

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ