Malezyjskie, największe tanie linie lotnicze w Azji, z siedzibą w Kuala Lumpur wrzuciły do systemu rezerwacyjnego bilety lotnicze od 4 USD. Promocja będzie trwać jeszcze przez 4 dni (do 15 sierpnia).

Jeśli wybieracie się do Azji to skorzystajcie. TUTAJ LINK do strony gdzie znajdziecie wszystkie promocyjne kierunki. Tanie bilety lotnicze do kupienia już za 4 USD (12 RM = ok 12 PLN) na podróż w okresie d 15 lutego do 31 sierpnia 2016.

 

image

 

 

AirAsia – malezyjskie, największe tanie linie lotnicze w Azji, z siedzibą w Kuala Lumpur. Obsługują połączenia azjatyckie i australijskie. Głównym hubem jest port lotniczy Kuala Lumpur.

Linie te wykorzystują samoloty Airbus A320-200. Do 2007 roku używały także maszyn Boeing 737-300.

Do grupy AirAsia należą mniejsze linie-córki: AirAsia X, Indonesia AirAsia, Thai AirAsia, AirAsia Japan i AirAsia Philippines. Cała grupa posiada 172 samoloty latające na 88 trasach.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

2 KOMENTARZE

  1. link przekierowuje do wyszukiwarki na stronie „biletylotnicze.pl”, która niestety zawiesza się przy wyszukiwaniu połączeń jeśli wybrać sierpień 2016 🙁

    • Z tego co widzę to link poprawnie przekierowuje na stronę airasia.com. Zmieniła się ewentualnie treść tej strony, gdyż już nie ma lity promocyjnych kierunków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ