Dzisiaj – 2 lipca PolskiBus uruchomił nowy, jesienny kalendarz, a wraz z nim udostępnił tanie bilety autokarowe za 1 zł (+ 1 zł opłata rezerwacyjna) na wszystkich trasach na jesienne podróze. Pula najtańszych biletów na jeden kurs jest ograniczona!

image

 

Promocja dotyczy wszystkich tras PolskiBus.com na podróże w terminie od 8 września do 3 listopada 2015 roku.

Nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego by skorzystać z najtańszych biletów.

>> Tanie bilety autokarowe kupicie na stronie www.polskibus.com

Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs. W promocyjnej cenie możecie jechać m.in. z Warszawy, Wrocławia czy Katowic. Kierunkiem podróży może być Berlin, Wilno, a nawet Praga.

Przykładowa rezerwacja: Wroclaw – Krakow – Wroclaw

image

”PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 18 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 12 milionów pasażerów.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ