Maroko, Chefchaouen

Biuro podróży Rainbow Tours oferuje bardzo dobrą cenę biletów czarterowych bezpośrednio z Katowic za 350 zł natomiast  Tui.pl z Poznania za 397 do Agadiru. Tanie bilety lotnicze są za loty w obie strony. Tani wypad jutro (27.02).

Maroko, Chefchaouen
Maroko, Chefchaouen

 

Jest to typowa oferta Last Minute – wylot już 27 lutego na 7 dni. Na pokład samolotu możecie wnieść bagaż podręczny + bagaż rejestrowany do 20 kg.  W cenie macie również podstawowe ubezpieczenie.

Tani wypad:

Link do ofert

image

 

Link do oferty

image

 

image Co warto zwiedzić w Agadirze?

Agadir obecnie jest znany jako jeden z największych ośrodków turystycznych w Maroku. Oferuje turystom słoneczny klimat prez cały rok. Znajduje się tu wiele sklepów, restauracji, dyskotek, a wokół meczetów jest wiele straganów, na których można kupić ciekawe wytwory arabskiego rzemiosła (biżuterię, wyroby ze srebra lub miedzi, dywany). Strefa hotelowa ma bardzo dobrą lokalizację – zarówno blisko plaży, jak i centrum.

Będąc, w tym marokańskim mieście warto zobaczyć:

  • Ruiny kazby – górują nad miastem. Są położone w jego północnej części. Obecnie można zobaczyć tam mało imponujący fragment murów, lecz warto tam być, by zobaczyć panoramę Agadiru.
  • Jardin de Olhao – jeden z piękniejszych parków Agadiru. Godziny otwarcia: wt-nd: 9:00-12:00 i 15:00-18:00
  • Park Vallee des Oiseaux – znajduje się tu zoo, plac zabaw, ptasznina i ciekwawa roślinność. Jest w niedalekiej odległości od plaży, w związku z czym jest tu wiele turystów.
  • Ujście Wadi Sous – jedyne miejsce by zobaczyć tysiące różowych flamingów :)
  • Medyna – zajmuje powierzchnię 4,5 hektara. Została zaprojektowana przez włoskiego dekoratora Coco Polizzi, gdyż stara uległa zniszczeniu podczas trzęsienia ziemi. Teraz głównie handluje się tam pamiątkami.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ