Nieco odmienna propozycje, jednakże zapewne wiele osób z Was korzysta z taniej opcji transportu takiego jakim są taksówki. Oczywiście czasami one są tanie, a czasami drogie wszystko zależy od tego jaką trasę będziesz musiał przejechać oraz dodatkowo czy masz rabaty czy nie masz do nich dostępu. Wszystko tak na prawdę zależy od Ciebie czy będziesz chciał oszczędzać czy jakoś nie masz czasu i chęci na oszczędzanie. W dzisiejszym artykule przedstawię korzystną propozycje promocji od iTaxi.

Dzięki przedstawionemu poniżej kodu rabatowemu będziecie mogli bez konsekwencji skorzystać z kodu o 20 PLN zmniejszającego kurs, jak i również dostępne są darmowe kursy.

Tak na prawdę iTaxi jest bardzo rozbudowane z Polsce i można spotkać ich w każdym głównym mieście w naszym kraju. Jest to aż ponad 10 000 taksówek w 100 miastach. Kod, który zaprezentujemy należy wpisać w aplikacji mobilnej, będzie on obniżać cenę pierwszego kursu o 20 złotych. Jeżeli wyjdzie więcej za kursu to będziecie dopłacać dopiero wtedy różnicę. Wszystko działa prosto i skutecznie, także warto jest z tej nowatorskiej opcji skorzystać, ponieważ to działa i jest tanie.

Kod promocyjny: empik

Powyższy kod należy wpisać do 24 grudnia do północy. Jeżeli tego nie zrobicie to wasza okazja na tanią taksówkę przepadnie, także nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Link do oferty:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geckolab.eotaxi.passenger

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ