Tanie bilety lotnicze do Kirgistanu
Issyk-Kul, Kirgistan
Tanie bilety lotnicze do Kirgistanu
Issyk-Kul, Kirgistan

Ciekawa oferta tanich lotów do Kirgistanu. Z Berlina (TXL) do Osz (OSS) na pokładzie Siberia Airlines, na jesień oraz w zimie, polecicie za 1279 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się z w miarę wygodną przesiadką w Moskwie.

Kirgistan to państwo w Azji Środkowej. Graniczy z Chinami, Kazachstanem, Tadżykistanem i Uzbekistanem. W kraju tym góry zajmują 93% terytorium państwa. Największą wysokość ma położony na południowym wschodzie kraju łańcuch górski Tienszan, gdzie znajduje się najwyższy szczyt Kirgistanu – Szczyt Zwycięstwa oraz największe jezioro Kirgistanu Issyk-kul, będące równocześnie drugim co do wielkości jeziorem górskim na świecie.

Rezerwacji tanich biletów lotniczych dokonacie w serwisach pośredniczących w rezerwacji biletów lotniczych np.Flipo.pl

Loty są z siedmio-godzinnymi przesiadkami w Moskwie (DME). Na pokład samolotu możecie wnieść bagaż rejestrowany o maks. wadze 23 kg wliczony w cenę.

Jest dużo dostępnych terminów od listopada do marca tak więc podaną przez nas przykładową rezerwację można dowolnie konfigurować.

Do i z Berlina najtaniej dojedziecie dzięki przewoźnikom autokarowym. Proponujemy PolskiegoBusa oraz Simple Express. Obserwujcie nasze wpisy gdyż informujemy o aktualnych promocjach tych przewoźników, dzięki którym możecie kupić tanie bilety autokarowe. 

i

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ