tanie bilety lotncze do Wietnamu
Zatoka Halong, Wietnam
tanie bilety lotncze do Wietnamu
Zatoka Halong, Wietnam

Jeszcze tańsze bilety lotnicze od Air China do Wietnamu. Lecicie ze Sztokholmu do miasta Ho Chi Minh (Sajgon) za 1 599 zł. Wracacie do Budapesztu. Cena dotyczy biletów open jaw (różne miejsca wylotu i powrotu) w obie strony. Sporo dostępnych terminów.

W obie strony lecicie z czasowo długą przesiadką w Pekinie (PEK). Na każdym odcinku możecie wnieść na pokład bagaż rejestrowany do 23 kg wliczony już w cenę. Z racji, że loty są jedną linią, za ewentualne opóźnienia odpowiada przewoźnik. Nie wstawienie się na jakiś z lotów skutkuje utratą biletów.

Tanie bilety lotnicze są do kupienia na stronie flipo.pl, a w podróż możecie się wybrać od października br. do marca 2016.

Kalendarz terminów

Do Sztokholmu najtaniej dojedziecie dzięki niskobudżetowym liniom lotniczym Wizz Air oraz Ryanair – bilety ok kilkudziesięciu złotych.  Z Budapesztu w przystępnych cenach do kraju przyjedziecie Lux Expressem lub PolskimBusem.

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Tan Son Nhat do/z centrum miasta (Ho Chi Minh)?

Port lotniczy Tan Son Nhat jest położnoy 7 km od centrum Ho Chi Minh i jest jednym z największych lotnisk w Wietnamie. Posiada dwa terminale: terminal międzynarodowy (Termianal 2) i krajowy (Termianal 1). Komunkację między lotniskiem, a miastem zapewniają:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. Koszt podróży do centrum  to od 120,000 do 150,000 VND (około 6-7 USD), a czas podróży to ok. 30 min. Firmy taksówkowe, które obsługują lotnisko to m.in. Sasco, Vinasun, Mai Linh.
  • autobusy -pomiędzy lotniskiem, a centrum kursują dwie linie 147 i 152. Koszt przejazdu w jedną stronę to około 3,000 VND. Autobusy kursują do godziny 18:00 z jednego lub drugiego terminalu. Dodatkowo jest pobierana opłata za bagaż od 3,000 VND do 14,000 VND za 2 duże sztuki bagażu.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ