Wietnam, Mù Cang Chải

Powraca dobra cena lotów do Wietnamu. Lecicie z Budapesztu do miasta Ho Chi Minh (Sajgon) za 1 699 zł na pokładzie Air China. Wracacie do Wiednia. Cena dotyczy biletów w obie strony. Sporo dostępnych terminów.

Wietnam, Mù Cang Chải
Wietnam, Mù Cang Chải

 

W obie strony lecicie z czasowo długą przesiadką w Pekinie (PEK). Na każdym odcinku możecie wnieść na pokład bagaż rejestrowany do 23 kg wliczony już w cenę. Z racji, że loty są jedną linią, za ewentualne opóźnienia odpowiada przewoźnik. Nie wstawienie się na jakiś z lotów skutkuje utratą biletów.

Tanie bilety lotnicze są do kupienia na stronie flipo.pl, a w podróż możecie się wybrać od września (wylot) br. do marca 2016.

Kalendarz terminów

Do Budapesztu najtaniej dojedziecie dzięki przewoźnikowi autokarowemu Simple Express – bilety dostępne od 35 zł z Polski. Z Wiednia w przystępnych cenach do kraju przyjedziecie PolskimBusem.

Przykładowy tani wypad:

image

 

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Tan Son Nhat do/z centrum miasta (Ho Chi Minh)?

Port lotniczy Tan Son Nhat jest położnoy 7 km od centrum Ho Chi Minh i jest jednym z największych lotnisk w Wietnamie. Posiada dwa terminale: terminal międzynarodowy (Termianal 2) i krajowy (Termianal 1). Komunkację między lotniskiem, a miastem zapewniają:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. Koszt podróży do centrum  to od 120,000 do 150,000 VND (około 6-7 USD), a czas podróży to ok. 30 min. Firmy taksówkowe, które obsługują lotnisko to m.in. Sasco, Vinasun, Mai Linh.
  • autobusy -pomiędzy lotniskiem, a centrum kursują dwie linie 147 i 152. Koszt przejazdu w jedną stronę to około 3,000 VND. Autobusy kursują do godziny 18:00 z jednego lub drugiego terminalu. Dodatkowo jest pobierana opłata za bagaż od 3,000 VND do 14,000 VND za 2 duże sztuki bagażu.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ