Gunung Bromo, Indonezja

Tanie bilety do dalekiej Azji ze stolicy Czech. Bilety na trasie Praga – Indonezja (Dżakarta) – Praga w bardzo dobrej cenie 1 769 PLN. Dostępne terminy od września do marca (powroty także możliwe w kwietniu).

Gunung Bromo, Indonezja
Gunung Bromo, Indonezja

 

Indonezja, jak wiele państw rozwijających się, w pełni zasługuje na nazwę „kraju kontrastów”. Można tam pojechać w dowolnym okresie, ale w czasie pory deszczowej należy sprawdzić, czy do wybranego miejsca da się w danym okresie dojechać, i czy dojazd będzie bezpieczny. Za optymalny czas podróży do Indonezji uważa się miesiące od maja do października. Teoretycznie jest wtedy pora sucha.

Podróż z bagażem rejestrowanym do 30 kg linią Air Berlin ze znośnymi przesiadkami w Berlinie (TXL) oraz w Abu Zabi (AUH). Rezerwacji dokonacie w serwisach pośredniczących w rezerwacji biletów lotniczych np.Flipo.pl

Cała trasa na jednym bilecie Air Berlin, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza. Jest sporo dostępnych terminów w tytułowej cenie m.in. na wrzesień i październik, jedne z najlepszych miesięcy na podróż.

Do stolicy Czech najtaniej dojedziecie przewoźnikiem PolskiBus lub Simple Express. Informujemy o aktualnych promocjach tych przewoźników więc śledźcie nasze posty 🙂

Tani wypad:

Przykładowa rezerwacja:

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ