eurolot
eurolot
eurolot
eurolot

Od 1 kwietnia polskie lnie lotnicze Eurolot zawieszają loty oznaczone kodem K2, czyli trasy wykonywane pod swoim szyldem. Z mapy połączeń znikną m.in. połączenia między Krakowem, a Gdańskiem czy też loty do Chorwacji.

W ostatnim roku Eurolot współpracował z upadłymi liniami 4you Airlines, które są obecnie badane przez NIK.

Na stronie internetowej Eurolotu nie ma już możliwości rezerwacji lotów na kwiecień i kolejne miesiące. Dotychczas Eurolotem mogliśmy polecieć z Gdańska do Amsterdamu, Lublina, Mediolanu, Helsinek, Krakowa.

Komunikat przewoźnika:

Eurolot informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku zostaną zawieszone wszystkie rejsy własne linii, realizowane pod kodem „K2”. Eurolot wykona zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku (włącznie).

Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub – w miarę możliwości – bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z podróżnych Eurolot będzie kontaktować się indywidualnie w sprawie rezerwacji. Do dyspozycji Pasażerów jest Call Center Eurolotu pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Dodatkowo, linia zapewni większą liczbę osób do obsługi w Call Center, aby cały proces zmian rezerwacji Pasażerów przebiegał szybko i sprawnie.

Dzisiaj w systemie rezerwacyjnym przewoźnika zostanie wprowadzany tzw. stop booking czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku.”

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ