eurolot
eurolot atr

 

 

 

 

 

 

 

 

To już jest koniec Eurolotu, spółki córki LOTu. Rejsy wykonują tylko do końca marca. Wiele osób uważa dlaczego tak późno zlikwidowano tą spółkę skoro nikt nie miał na nią pomysłu. Spółka cały czas przynosiła straty sięgające kilkunastu milionów PLN. Brak strategii powodował, że zaczęła w kilku miejscach konkurować ze swoją spółką matką czyli LOTem. Straty były i wciąż są pokrywane z naszych podatków..

Wracając do samej promocji:

Trasy krajowe od 250 pln w obie strony a trasy międzynarodowe od 399 pln. Ceny dobre jak na klasyczną linie. Bagaż tylko podręczny 8 kg w taryfie Bronze.

Nie jest mi szkoda Eurolotu w takiej postaci, szkoda że nie potrafiono wymyślić strategii dla niej.

Na stronie FB Eurolotu:

Pod marką Eurolot wykonujemy zaplanowane rejsy do 31 marca br. Chcemy Was zaprosić na ostatnie wspólne loty na naszych pokładach. Proponujemy Wam zatem większą dostępność atrakcyjnych biletów w najniższej taryfie Bronze oraz co najważniejsze – bardziej elastyczne ramy czasowe zakupu tych biletów, nawet do 2 dni przed planowaną podróżą! Przykładowo, ceny na trasie Gdańsk-Kraków zaczynają się już od 250 złotych w obie strony, a trasy zagraniczne (np. z Gdańska do Amsterdamu) już od 399 złotych w obie strony.

P.S. Dopytujecie nas o ostatni rejs w barwach Eurolotu – oficjalnie będzie to lot z Zurychu do Krakowa 31 marca. Startujemy o 20.30 i lądujemy o 22:40.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ