british airways airbus a380, wiki
british airways

 

 

 

 

 

Breaking news!!!

Połączenie będzie całoroczne – latem 4xtydzień, zimą 3 razy. Informacja potwierdzona przez służby lotniskowych w Krakowie. Teraz czekamy na super promocje z przesiadką w największym europejskim porcie!!

Info prasowe:

British Airways – największa brytyjska linia lotnicza zdecydowała, że połączenie Kraków-Londyn Heathrow będzie całoroczne. Początkowo loty miały się odbywać tylko w sezonie letnim.

British Airways powraca do Krakowa po sześcioletniej przerwie. Rejsy zostaną zainaugurowane 1 maja i będą realizowane w sezonie letnim cztery razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele), a w sezonie zimowym trzy razy w tygodniu (we wtorki, piątki i niedziele).

– Na decyzję przewoźnika o utrzymaniu połączenia zimą miały wpływ bardzo dobre wyniki sprzedaży – podkreśla Jan Pamuła, prezes Kraków Airport. – Wysokie bookingi na pierwsze miesiące pokazują, że połączenie to będzie się cieszyło dużą popularnością.

Dodatkową czwartą rotację w okresie letnim wprowadza także niemiecka linia airberlin. Od 22 czerwca do 28 sierpnia przewoźnik uruchomi codzienne popołudniowe rejsy (wylot z Berlina 12:50, z Krakowa 14:55).

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ