Od kilku miesięcy jest jakiś duży ruch do Rzymu i wiele osób szuka okazji cenowych. One właśnie dlatego w błyskawicznym tempie znikają. Należy zastanowić się czy będziesz mógł jeszcze je zamówić, jeżeli nie umiesz się zdecydować na konkretny termin, odpowiem Ci, że nie zamówisz wtedy biletu. Musisz konkretnie widzieć kiedy chcesz polecieć i wtedy dopasowywać tanie loty, a jeżeli coś widzisz to od razu rezerwować. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Rzym to okazja, która pozwoli Ci znaleźć się w Rzymie za 78 złotych. Jest to promocja, na którą czekało bardzo wiele osób i wydaje mi się, że w ten sposób właśnie możesz zaoszczędzić nawet 4 krotność tej sumy. Zastanów się bo warto! Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

rzym222

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:10 do 14:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 272,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 stycznia, planowany powrót 27 stycznia

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 272,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ