Tanie bilety lotnicze do Bolonii
Bolonia
Tanie bilety lotnicze do Bolonii
Bolonia

Propozycja na spędzenie kilku jesiennych dni w jednym z najsławniejszych włoskich miast z bardzo smakowitą kuchnią. Tanie bilety lotnicze do Bolonii są z Katowic za 158 zł w obie strony. Tani wypad w listopadzie.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

Podróż z bagażem podręcznym bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm, który musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tytułowa cena jest dla wszystkich i jest tylko jeden dostępny termin w tej cenie. Członkowie WiZZ Discount Club (WDC) lecą taniej – za 78 zł. Poniżej info dla chętnych na zakup członkostwa w klubie.

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Tani wypad na trasie Katowice – Bolonia – Katowice za 158 zł

  •  Wylot:      78 zł | 16 listopad
  • Powrót:     78 zł | 20 listopadimage

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe. 

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ