Tanie bilety lotnicze do Bolonii
Bolonia

Propozycja na spędzenie kilku jesiennych dni w jednym z najsławniejszych włoskich miast z bardzo smakowitą kuchnią. Tanie bilety lotnicze do Bolonii są z Katowic za 118 zł w obie strony. Tani wypad na przełomie października i listopada.

Tanie bilety lotnicze do Bolonii
Bolonia

 

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

Podróż z bagażem podręcznym bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm, który musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tytułowa cena jest dla wszystkich i jest tylko jeden dostępny termin w tej cenie. Członkowie WiZZ Discount Club (WDC) lecą taniej – za 78 zł i dla nich jest znacznie więcej tańszych terminów.

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Tani wypad na trasie Katowice – Bolonia – Katowice za 118 zł

  •  Wylot:      39 zł | 26 październik
  • Powrót:     79 zł | 6 listopad

image

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe. 

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ