Tanie bilety lotnicze do Dortmundu
Dortmund
Tanie bilety lotnicze do Dortmundu
Dortmund

 

Tanie loty na jednodniówkę w niemieckim Dortmundzie od węgierskiego Wizz Air. Wylot z Katowic rano, powrót po południu. Jeden dzień możecie przeznaczyć na odwiedziny rodziny lub znajomych, zwiedzanie lub po prostu zakupy :) Tani wypad do Niemiec możliwy w sierpniu.

Tanie bilety lotnicze kupicie w systemie rezerwacyjnym Wizz Air

Na pokład bezpłatnie możecie wnieść bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach 42x32x25cm.  Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem.

Najniższa cena jest dla członków WiZZ Discount Club (WDC) i wynosi 78 pln. W tej cenie możecie znaleźć sporo terminów. Cena regularna jest od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych wyższa. Poniżej na zdjęciu macie termin podróży, który wyszukaliśmy z najtańszą regularną ceną.

Przykładowa jednodniówka:

image

 

Info dla chętnych na członkostwo w WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autokarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Dortmundzie (DTM) do centrum miasta?

Port lotniczy znajduje się w miejscowości Holzwickede 16 km od centrum Dortmundu, na wschodnim krańcu zagłębia Rury. Terminal na lotnisku jest dwupoziomowy. Na Poziomie 1 znajduje się hala przylotów, na Poziomie 2 hala odlotów. Możliwości dojazdu do centrum Dortmundu:

  • taksówka – postój taksówek znajduje sie bezpośrednio przed terminalem. Koszt podrózy do centrum to 21 EUR w dzień, 23 EUR według nocnej taryfy. Jedną z firm obsługujących lotnisko jest T&K GmbH.
  • autobus – z lotniska do Dworca Centralnego w Dortmundzie kursuje autobus Airport Express. Czas podroży to ok. 25 minut. Cena biletu normalnego to 7 – 8,5 EUR, 2 – 2,5 EUR dla dzieci do lat 14, dzieci do lat 6 gratis. Natomiast z Dworca w Holzwickede kursuje autobus Airpot Shuttle. Czas podróży to ok. 6 minut. Cena biletu normalnego to 3 – 3,5 EUR, dla dzieci do lat 14 2 – 2,5 EUR, dzieci do lat 6 gratis.
  • kolej – w Holzwickede, 3 km od lotniska znajduje sie stacja kolejowa. Z lotniska do stacji kursuje co 20 min autobus „Airport Shutle”. Czas przejazdu to 6 min. w cenie 1,50 EUR (bilety dostępne tylko u kierowcy). Ze stacji Holzwickede można dogodnie dojechać do centrum Dortmundu (kursuje co pół godziny, w soboty co godzinę), na zachód (Duesseldorf), na północ (Muenster, Hamm) i poludnie (Kolonia, Bonn).
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ