Stolica i największe miasto Szwecji, Sztokholm ze względu na swoje położenie na archipelagu wysp, nazywany jest Wenecją północy. To malownicze miasto na zachodnim wybrzeżu Szwecji nad Zatoką Botnicką Morza Bałtyckiego obfituje w mnóstwo zabytków oraz muzeów. Tanie loty z Katowic do Sztokholmu dostępne są w październiku za jedyne 78 zł.

Tanie loty do Sztokholmu

Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Katowic do Sztokholmu na październik w cenie 78 zł korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Oferta obejmuje wylot z lotniska Katowice-Pyrzowice w piątek 14 listopada 2016 na lotnisko w Sztokholmie oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami w środę 19 listopada 2016 z liniami lotniczymi Wizz Air. Na Booking.com możesz zarezerwować tanie noclegi s Sztokholmie. Natomiast u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu, aby przemieszczać się po Sztokholmie. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące przewozu dzieci i bagaży w liniach Wizz Air, natomiast tutaj dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na lotnisko w podkatowickich Pyrzowicach.

Atrakcje Sztokholmu

Do najważniejszych atrakcji Sztokholmu należą Pałac Królewski, czyli Kungliga Slottet, Katedra, czyli Storkyrkan, Dom Rycerstwa i Szlachty, czyli Riddarhuset, Ratusz, czyli Stadshuset oraz muzea: Muzeum Okrętu „Vasa”, Vasamuséet i Skansen w Sztokholmie. Dużo więcej informacji i ciekawostek związanych ze Sztokholmem, Szwecją i Skandynawią znajdziesz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Zapraszamy do codziennej lektury naszego serwisu Taniwypad.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych. Każdego dnia znajdziesz aktualne oferty na tanie loty z Katowic, Krakowa, Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia i innych polskich portów lotniczych do Szwecji, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Grecji, Hiszpanii, Maroka, na Cypr, Maltę oraz innych lokalizacji w Europie, Afryce, Azji i na całym świecie. Na Taniwypad.pl znajdziesz najlepsze na rynku oferty na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, zamówisz przewodnik turystyczny oraz wynajmiesz samochód, aby komfortowo podróżować po zwiedzanych miejscach. Wszystkich naszych czytelników podróżników zachęcamy do zostawiania w komentarzach informacji, które kraje, miasta, regiony interesują Was najbardziej i jakim czasie chcielibyście tam polecieć, a my skomponujemy najkorzystniejsze dla Was rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ