Bolonia, położona w północnych Włoszech to jedno z najbardziej zabytkowych miast tego śródziemnomorskiego kraju. Słynie z jednego z najstarszych uniwersytetów w Europie i pięknych średniowiecznych zabytków. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Katowic do Bolonii w lutym za jedyne 98 zł.

Tanie loty do Bolonii

Klikając na Flipo.pl możesz zarezerwować tanie loty z Katowic do Bolonii. Nasza promocja obejmuje wylot z katowickiego lotniska w piątek 10 lutego 2017 na lotnisko w Bolonii oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami w piątek 17 lutego 2017. Lot obsługują linie lotnicze Wizz Air. Szczegóły przewozu dzieci i bagaży dla tych linii znajdziesz tutaj. Tutaj natomiast znajdziesz informacje dotyczące możliwego najlepszego transportu na katowicki port lotniczy. Na Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz najlepsze tanie noclegi w Bolonii. Korzystając z wyszukiwarki na dole strony możesz wynająć samochód, aby przemieszczać się po mieście.

Zwiedzanie Bolonii

Bolonia jest jednym z najbardziej zabytkowych miast we Włoszeh. Do najważniejszych obiektów należą starożytne ruiny rzymskich budowli m.in. amfiteatru, akweduktu i term. W mieście znajduje się również wiele kościołów, n.in.: romańska katedra, Bazylika Santo Stefano, Bazylika św. Petroniusza, Katedra Świętego Piotra i kościół św. Franciszka. Najbardziej charakterystycznymi budowlami miasta są romańskie i gotyckie wieże mieszkalne. Bolonia słynie również z renesansowych pałaców, pięknego ratusza i siedziby uniwersytetu. Więcej informacji na temat Bolonii oraz Włoch znajdziesz w przewodnikach znakomitej serii Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Zapraszamy do codziennej lektury naszego serwisu Taniwypad.pl oraz do zaglądania nasz facebookowy fanpage. Każdego dnia zamieszczamy atrakcyjne promocje na tanie loty z Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska oraz innych polskich portów lotniczych do Włoch, Grecji, Hiszpanii, na Cypr, Maltę, do Maroka oraz innych ciekawych miejsc w Europie i na całym świecie. Na Taniwypad.pl możesz zarezerwować tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku. Na naszym serwisie możesz również wynająć samochód i zamówić przewodnik turystyczny. Na naszej stronie masz możliwość zorganizowania całego swojego urlopu, wakacji, weekendu. Wszystko dostępne w jednym miejscu. Zachęcamy również do pisania w komentarzach, jakie kierunki i w jakich terminach interesują Was najbardziej, a my zestawimy najkorzystniejsze dla Was opcje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ