Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie u wybrzeży Afryki, będące administracyjnie częścią terytorium Hiszpanii to jeden z najatrakcyjniejszych kierunków wakacyjnych, wypoczynkowych w okolicach Europy. To miejsce, gdzie na wybrzeżach wysp wulkanicznych znajdują się przepiękne plaże. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Katowic na Lanzarote, położoną w archipelagu Wysp Kanaryjskich na grudzień za jedyne 478 zł.

Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie

Klikając tutaj masz możliwość zarezerwowania oferty na tanie loty z Katowic na Wyspy Kanaryjskie za jedyne 478 zł. Nasza promocja zawiera wylot w czwartek 15 grudnia 2016 roku z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na lotnisko w Lanzarote, na jednej z Wysp Kanaryjskich oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w czwartek 22 grudnia 2016 roku z tanimi liniami lotniczymi Wizz Air. Tutaj znajdziesz warunki przewozu dzieci i bagaży u tego operatora, tutaj natomiast znajdziesz informacje, jak najlepiej dotrzeć na katowickie lotnisko. W wyszukiwarce u doły strony masz możliwość wynajęcia samochodu do przemieszczania się po wyspie. Tutaj znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi na Wyspach Kanaryjskich.

Atrakcje Wysp Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to archipelag wysp wulkanicznych, położony na Oceanie Atlantyckim u wybrzeży Afryki. Składa się z 7 wysp głównych, którymi są: Teneryfa, Fuerventura, Gran Canaria, Kabzarote, La Palma, La Gomera i El Hierro. Najważniejszymi miastami archipelagu są Las Palmas de Gran Canaria i Santa Cruz de Tenerife, które obfitują w mnóstwo zabytków. Na wybrzeżach odnajdziemy przepiękne plaże. Dużo więcej informacji na temat Wysp Kanaryjskich znajdziesz w przewodnikach turystycznych znakomitej serii wydawniczej Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Na serwisie turystycznym Taniwypad.pl znajdziesz najlepsze i najkorzystniejsze oferty na tanie loty z Katowic, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Warszawy oraz innych polskich portów lotniczych na Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Maltę, do Marika, Madrytu, Barcelony, Rzymu, Paryża, Londynu oraz innych atrakcyjnych lokalizacji na całym świecie. Zapraszamy również do odwiedzania naszych profili na Facebooku i innych mediach społecznościowych i zostawiania informacji, które kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej. My wyszukamy i zestawimy najkorzystniejsze dla Was oferty i promocje na tanie loty i tanie noclegi. Na serwisie turystycznym Taniwypad.pl masz możliwość zorganizowania całego swojego taniego wyjazdu na urlop, wakacje, weekend: z nami zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód i zamówisz przewodnik turystyczny.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ