Tel Awiw, Izrael

Wizz Air oferuje atrakcyjne ceny lotów do Izraela. Tanie bilety lotnicze do”Białego miasta” są za 358 zł w obie strony. Proponujemy tani wypad we wrześniu na kilka dni.

Tel Awiw, Izrael
Tel Awiw, Izrael

 

Drugie, największe pod względem liczby ludności miasto w Izraelu zachęca różnorodnością oraz wielokulturowym klimatem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie :)

Znaleziona przez nas cena jest dla członków WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych wyższa i wynosi 448 zł. Jest tylko jeden dostępny termin podróży w tej cenie, który podajemy niżej.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad: Katowice – Tel Awiw – Katowcie

  • Wylot:           114 zł (WDC) | 13 wrzesień
  • Powrót:        244 zł (WDC)  | 16 wrzesień

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

 

Przykładowa rezerwacja:

 

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ