Kijów
Kijów

W systemie rezerwacyjnym Wizz Air znajdziecie sporo tanich biletów lotniczych do Kijowa z Katowic. Przelot w obie strony możliwy za 108 zł. Terminy dostępne od maja do lipca.

Kijów
Kijów

 

Cena, którą wyłapaliśmy – 108 zł jest dla posiadaczy WDC. Dla osób które nie posiadają członkostwa w klubie ceny są o kilkadziesiąt złotych droższe.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<

Tani wypad do Kijowa:

  • Wylot:     54 zł |   22 maj; 10, 12, 25, 27 czerwiec; 4, 9, 11, 14, 18, 21, 25 lipiec
  • Powrót:   54 zł | 25 maj; 10, 12, 19, 22, 30 czerwiec; 2, 4, 11, 14, 18, 21, 25  lipiec

image

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autokarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ