Sztokholm

Super okazja na tanie zwiedzanie Sztokholmu i okolic za mniej niż 80 zł w obie strony! W stolicy Szwecji możecie pozwiedzać piękne stare miasto, mnóstwo muzeów np: Alkoholi, Policji, Szpiegostwa. Poza tym, w centrum jest nieustannie wiele imprez i festiwali. Podróż na pokładzie Wizz Air.

Terminy podróży dostępne głównie na wrzesień. Możecie się udać na dłuższy lub krótszy tani wypad.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com. Tytułowa cena dotyczy wszystkich, nie musicie posiadać członkostwa w klubie WDC. Członkowie klubu kupią bilety o kilkanaście złotych tańsze.

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad – dostępne terminy:

  • Wylot:       39 zł | 31 sierpień; 2, 6, 9 wrzesień
  • Powrót:     39 zł | 2, 20 wrzesień

image

Dojazd Jak dojechać z lotniska Sztokholm Skavsta (NYO) do centrum?

Port lotniczy w Skavsta znajduje się ok. 100 km od Sztokholmu. Bliżej lotniska – 7 km od portu,  znajduje się inna większa miejscowość Nykoping. Do centrum Sztokholmu dojedziecie m.in.:

  • taksówką –  przejazd do centrum Sztokholmu kosztuje około 1300 koron. Czas podróży pomiędzy lotniskiem, a centrum Sztokholmu wynosi ok. 60 minut, a do Nyköping 10 minut. Lotnisko jest obsługiwane przez dwie firmy, w których taksówki można zamówić także telefonicznie.
  • autobusem – bilet z lotniska do Sztokholmu kosztuje 99-119 koron (w dwie strony 198-219 koron). Podróż trwa około 80 minut. Autobusy linii 715 oraz 515 kursują pomiędzy lotniskiem a Nyköping.
  • pociągiem – najbliższa stacja kolejowa znajduje się 7 km od lotniska w miejscowości Nyköping, skąd często odjeżdżają pociągi norweskiej kolei SJ do Sztokholmu, Södertälje, Norrköping, Linköping. Do stacji z lotniska można dojechać taksówką (koszt około 200 koron) lub autobusem (koszt – 21 koron).
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ