Super okazja na tanie zwiedzanie Sztokholmu i okolic za mniej niż 80 zł w obie strony! W stolicy Szwecji możecie pozwiedzać piękne stare miasto, mnóstwo muzeów np: Alkoholi, Policji, Szpiegostwa. Poza tym, w centrum jest nieustannie wiele imprez i festiwali. Podróż na pokładzie Wizz Air.

Sztokholm

 

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com. Tytułowa cena dotyczy wszystkich, nie musicie posiadać członkostwa w klubie WDC. Członkowie klubu kupią bilety o kilkanaście złotych tańsze.

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad – dostępne terminy:

  • Wylot:       39 zł | 16, 18, 21, 23, 25, 28 kwiecień
  • Powrót:     39 zł | 18, 21, 23 kwiecień

Bez tytułu

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na  tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska Sztokholm Skavsta (NYO) do centrum?

Port lotniczy w Skavsta znajduje się ok. 100 km od Sztokholmu. Bliżej lotniska – 7 km od portu,  znajduje się inna większa miejscowość Nykoping. Do centrum Sztokholmu dojedziecie m.in.:

  • taksówką –  przejazd do centrum Sztokholmu kosztuje około 1300 koron. Czas podróży pomiędzy lotniskiem, a centrum Sztokholmu wynosi ok. 60 minut, a do Nyköping 10 minut. Lotnisko jest obsługiwane przez dwie firmy, w których taksówki można zamówić także telefonicznie.
  • autobusem – bilet z lotniska do Sztokholmu kosztuje 99-119 koron (w dwie strony 198-219 koron). Podróż trwa około 80 minut. Autobusy linii 715 oraz 515 kursują pomiędzy lotniskiem a Nyköping.
  • pociągiem – najbliższa stacja kolejowa znajduje się 7 km od lotniska w miejscowości Nyköping, skąd często odjeżdżają pociągi norweskiej kolei SJ do Sztokholmu, Södertälje, Norrköping, Linköping. Do stacji z lotniska można dojechać taksówką (koszt około 200 koron) lub autobusem (koszt – 21 koron).
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ