Może kiedyś chciałeś polecieć do Wielkiej Brytanii? To jest właśnie czas dla ciebie i dzięki temu będziesz mógł w szybki oraz ciekawy sposób efektownie spędzić swój wolny czas. Od czasu do czasu warto jest dbać o swoją kondycje psychiczną-fizyczną i dać odpocząć swojemu ciału. Ta okazja już się więcej w tej ofercie cenowej nie powtórzy także zapraszam do zapoznania się z  naszym artykułem i skorzystania z niego.

Tani lot Gdańsk – Aberdeen to kwota tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. To jest minimalna kwota za którą będziecie mogli kupić bilet, także warto jest zainteresować się tanim lotem. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

aberdeen

Tani lot Gdańsk – Aberdeen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 marca, planowany powrót 16 marca.

Tani powrót Aberdeen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:40 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ