Malmo
Malmo

Pomysł na przedłużony weekend w czerwcu w małym miasteczku szwedzkim. Linie Wizz Air oferują tanie bilety lotnicze do Malme za 138 zł dla wszystkich. Członkowie klubu WDC lecą za 78 zł!

Malmo
Malmo

 

W tytułowej cenie jest dostępny tylko jeden termin podróży. Wylot z Katowic w piątek w godzinach przedpołudniowych, powrót w niedzielę popołudniu.

Rezerwacji tanich biletów lotniczych dokonacie na stronie przewoźnika wizzair.com

Nie musicie posiadać członkostwa w klubie Wizz Discount Club, gdyż cena jest dla wszystkich podróżnych.

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad: Katowice-Malme-Katowice 138 zł

  • Wylot:       59 zł | 26 czerwiec
  • Powrót:    79 zł | 28 czerwiec

image

Info dla chętnych na członkostwo w WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Malme (MMX) do centrum miasta?

Port lotniczy MMX znajduje się 30 km na wschód od Malmö, w południowej Szwecji. Jest jednym z największych portów lotniczych w tym kraju. Do miasta dostaniecie się poprzez:

  • taksówki – koszt podróży to ok. 395 SEK.
  • autobusy – autobusy do centrum jeżdżą co 40 min, a podróż trwa 40 min. Za bilet w 2 strony zapłacicie ok 199 SEK (u kierowcy) lub 179 SEK jeśli kupicie na stronie internetowej przewoźnika. Specjalne linie autokarowe kursują z głównych dworców Malmö i Lund. W weekendy jest około 30 kursów między portem lotniczym Sturup a Malmö oraz Lund. Kursy są zsynchronizowane z rozkladem przylotów i odlotów na lotnisku. Podróż trwa 45 minut z dworca Malmö i około 40 minut z dworca Lund.
  • kolej- pociągi zatrzymują się na dworcach Malmö oraz Lund. Z dworców do portu lotniczego Sturup kursują autobusy co 40-50 minut.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ