Wyck, a neighbourhood of Maastricht
Wyck, a neighbourhood of Maastricht
Wyck, a neighbourhood of Maastricht

Propozycja na spędzenie przedłużonego weekendu w holenderskim Maastricht. Tani wypad z Katowic w dwóch różnych terminach (czerwiec lub sierpień) w cenie 138 zł dostępnej dla każdego:)

Wyszukane przez nas terminy podajemy niżej. Loty są na pokładzie niskobudżetowych węgierskich linii lotniczych Wizz Air. W tytułowej cenie na pokład możecie wnieść bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm, który musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem klubu WizzDiscountClub. Członkowie WDC lecą taniej – za 78 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani posiadaniem karty WDC oto info dla Was:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

Tani wypad: 

 • Wylot:           79 zł | 19 czerwiec; 7 sierpień
 • Powrót:         59 zł | 22 czerwiec; 10 sierpeiń

img

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska Maastricht (MST) do centrum miasta?

Port lotniczy MST jest położony w miejscowości Beek 5 km na północny wschód od Maastricht, 5 km od granicy z Belgią i 15 km od granicy z Niemcami. Lotnisko leży przy autostradzie A2(E25) z Amsterdamu do Nicei. Do centrum można się dostać poprzez:

 • taksówki – postój znajduje się przed terminalem. Koszt podróży do centum to ok. 25 EUR. Firmy obsługujące lotnisko to m.in.
  • Jense Mobility Services: Tel.: +31 (0)6 46442244.
  • Avantax International taxi – services: Tel.: +31 (0)43 4506464.
  • Maestax: Tel.: +31 (0)43 3650600.
  • Motax Maastricht: Tel.: +31 (0)6 14224952.
 • autobusy – linia 420 łączy lotnisko z centrum. Przystanek znajduje się przed terminalem. Jest to jedna z linii Limburgii, obsługiwana przez Veolia-Transport, z którą współpracuje lotnisko. Bilet kosztuje 4 EUR w jedną stronę (jest ważny w dniu zakupu na wszystkie inne linie Veolia-Transport obsługujące Limburgię). Możliwa również opcja zakupu biletu dwuosobowego jednodniowego za 6 EUR.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ