Dzisiaj mamy jakieś szalone oferty i bardzo dużo ciekawych możliwości można znaleźć w cenie 78 złotych. Wydaje mi się, że jest to oferta dla Ciebie jeżeli chciałeś pojechać do Glasgow. Musisz teraz znaleźć dla siebie wolny termin i poprzez to będziesz mógł szybko oraz skutecznie zarezerwować swój bilet. Oczywiście ważna sprawą jest to, że bilet może szybko zniknąć, bo wiele osób będzie na niego polować. 

Tani lot Lublin – Glasgoto koszt 78 złotych w obie strony. Niesamowita promocja dla każdego, kto nie chce przepłacać. Lot obsługiwany jest przez linie WizzAir.com jest to sprawdzony usługodawca, także nie ma co się obawiać o warunki lotu itp.

kat

Tani lot Lublin – Glasgow to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem Wizz Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 05:30 do 07:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 17 stycznia.

Tani powrót Glasgow -> Lublin to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem Wizz Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 08:05 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 stycznia.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ