Tanie bilety lotnicze na Cypr
Cypr, Aphrodite's Rock

Jeszcze raz propozycja lotów ze Śląska. Jeśli nie macie planów na urlop, to proponujemy tanie bilety lotnicze na Cypr. Tani wypad na dobre rozpoczęcie wakacji, czyli początek lipca.

Tanie bilety lotnicze na Cypr
Cypr, Aphrodite’s Rock

 

Piękna Wyspa Afrodyty w tytułowej cenie dostępna jest dla posiadaczy członkostwa w Wizz Discount Club. Osoby bez karty WDC lecą w wyższej cenie, ale i tak bardzo dobrej jak na ten okres podróży – 358 zł.

Tani wypad możliwy na tydzień. Lecicie bezpośrednio z Katowic z bagażem podręcznym bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm , który musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad:

  • Wylot:      114 zł |1 lipiec
  • Powrót     154 zł | 8 lipiec

 

image

 

 

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ