Malmo
Malmo

Macie ochotę na tani wypad do szweckiego miasteczka Malmo? Wizz Air oferuje najtańsze bilety z Katowic za 78 zł w obie strony. Tanie bilety lotnicze są dla wszystkich. Nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club. Proponowana podróż jest na luty.

Malmo
Malmo

Rezerwacji tanich biletów lotniczych dokonacie na stronie przewoźnika wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad: Katowice-Malmo-Katowice 78 zł

  • Wylot;      78 zł | 3, 5, 7, 10, 12, 19, 26, 28 luty
  • Powrót:    78 zł | 3, 5, 7, 10, 12, 14, 19, 24, 26, 28 luty

Przykładowa rezerwacja:

image

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Malme (MMX) do centrum miasta?

Port lotniczy MMX znajduje się 30 km na wschód od Malmö, w południowej Szwecji. Jest jednym z największych portów lotniczych w tym kraju. Do miasta dostaniecie się poprzez:

  • taksówki – koszt podróży to ok. 395 SEK.
  • autobusy – autobusy do centrum jeżdżą co 40 min, a podróż trwa 40 min. Za bilet w 2 strony zapłacicie ok 199 SEK (u kierowcy) lub 179 SEK jeśli kupicie na stronie internetowej przewoźnika. Specjalne linie autokarowe kursują z głównych dworców Malmö i Lund. W weekendy jest około 30 kursów między portem lotniczym Sturup a Malmö oraz Lund. Kursy są zsynchronizowane z rozkladem przylotów i odlotów na lotnisku. Podróż trwa 45 minut z dworca Malmö i około 40 minut z dworca Lund.
  • kolej- pociągi zatrzymują się na dworcach Malmö oraz Lund. Z dworców do portu lotniczego Sturup kursują autobusy co 40-50 minut.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ