Malmo
Malmo

Macie ochotę na tani wypad do szweckiego miasteczka Malme? Wizz Air oferuje najtańsze bilety z Katowic za 78 zł w obie strony. Tanie bilety lotnicze są dla wszystkich. Nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club. Jest kilka dostępnych terminów w tytułowej cenie na marzec i kwiecień.

Malmo
Malme

 

Rezerwacji tanich biletów lotniczych dokonacie na stronie przewoźnika wizzair.com

Nie musicie posiadać członkostwa w klubie Wizz Discount Club, gdyż cena jest dla wszystkich podróżnych.

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad: Katowice-Malme-Katowice 78 zł

  • Wylot;      78 zł | 17, 19, 24, 26, 28, 29, 31 marzec; 20, 22, 27, 29 kwiecień
  • Powrót:    78 zł | 19 marzec; 10, 13, 22, 26, 27 kwiecień

 

image

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na  tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Malme (MMX) do centrum miasta?

Port lotniczy MMX znajduje się 30 km na wschód od Malmö, w południowej Szwecji. Jest jednym z największych portów lotniczych w tym kraju. Do miasta dostaniecie się poprzez:

  • taksówki – koszt podróży to ok. 395 SEK.
  • autobusy – autobusy do centrum jeżdżą co 40 min, a podróż trwa 40 min. Za bilet w 2 strony zapłacicie ok 199 SEK (u kierowcy) lub 179 SEK jeśli kupicie na stronie internetowej przewoźnika. Specjalne linie autokarowe kursują z głównych dworców Malmö i Lund. W weekendy jest około 30 kursów między portem lotniczym Sturup a Malmö oraz Lund. Kursy są zsynchronizowane z rozkladem przylotów i odlotów na lotnisku. Podróż trwa 45 minut z dworca Malmö i około 40 minut z dworca Lund.
  • kolej- pociągi zatrzymują się na dworcach Malmö oraz Lund. Z dworców do portu lotniczego Sturup kursują autobusy co 40-50 minut.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ