lizbona

Zwiedzać zachwycające miejsca w niedrogi sposób to marzenie każdego. Dzisiaj mamy dla Was atrakcyjną promocje, która umożliwia tani lot do Lizbony za jedyne 159 zł. W ekspresowy sposób będziesz mógł zrobić sobie 6-7 dniową wycieczkę do Lizbony w granicy 300 PLN. 

Bilet można zarezerwować u dwóch przewoźników:

  • Wizzair.com
  • Ryanair.com

Cena taniego lotu do Lizbony jest już dostępna w granicy 114 zł dla WIZZ Discount Club. W ten sposób możemy zaoszczędzić błyskawicznie aż 40 zł na bilecie. Bilety w liniach lotniczych Wizz Air oraz Ryanair są dostępne dla wszystkich. Warto pamiętać, że dostępne maksymalne wymiary bagażu to 42 x 32 x 25 cm. 

warszawa-lizbona

Cena taniego lotu do Lizbony jest już dostępna w granicy 114 zł dla WIZZ Discount Club. W ten sposób możemy zaoszczędzić błyskawicznie aż 45 zł na bilecie, ponieważ normalny bilet kosztuje 159 zł. Mówimy tutaj o bilecie w jedną stronę, co i tak jest bardzo atrakcyjna ofertą. Bilety w liniach lotniczych Wizz Air oraz Ryanair są dostępne dla wszystkich. Warto pamiętać, że dostępne maksymalne wymiary bagażu to 42 x 32 x 25 cm. 

Warto przed wyjazdem zapoznać się z lokalnymi atrakcjami co pozwoli Wam zaoszczędzić czas i skoncentrować się na najważniejszych sprawach. Dodatkowo zasięgnąć porady doświadczonych osób, które już podróżowały tutaj bądź osiedliły się na stałe. Właśnie w taki sposób można sprawnie i szybko dowiedzieć się jak rozplanować swój czas na 100%.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ