Rewelacyjna cena lotów od Turkish Airlines do stolicy Kenii gdzie nowoczesność miesza się z afrykańską tradycją. Bilety lotnicze do Nairobi możecie kupić za 1 499 zł! Wylot i powrót jest z/do Pragi.

giraffe-737414_640

 

Lot do Afryki oraz z powrotem są z jedną przesiadką w Stambule. W zależności od wybranego terminu trwa ona od kilku do kilkunastu godzin. Startujecie i kończycie podróż na lotnisku w Pradze (PRG). Cała trasa na jednym bilecie Turkish Airlines, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza. Jest sporo dostępnych terminów w tytułowej cenie m.in. na grudzień, styczeń, czyli jedne z najlepszych miesięcy na podróż do Kenii, zatem proponowany termin podróży można modyfikować.

Na każdym odcinku trasy podróżujecie z bagażem rejestrowanym do 46 kg, który zawarty jest w cenie.

Do Pragi najtaniej dojedziecie dzięki przewoźnikom PolskiBus oraz Simple Express. Informujemy o każdej promocji tych przewoźników także obserwujcie nasze wpisy by kupić tańsze bilety autokarowe to stolicy Czech.

Tani wypad:

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie flipo.pl.

Wiza turystyczna w Kenii jest ważna trzy miesiące, z zakazem pracy.

Kiedy jechać do Kenii?

W Kenii panuje klimat typowo równikowy – wilgotny i gorący z 2 porami deszczowymi. Pierwsza przypada na okres kwiecień-maj i jest bardziej intensywna, z kolei druga na październik-listopad i jest łagodniejsza. Pozostałe miesiące to idealny okres na podróż. Temperatury przez cały rok utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie i są wysokie.

Przykładowa rezerwacja:

 image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ