Korfu, czyli starożytna Kerkira to górzysta grecka wyspa, leżąca na Morzu Jońskim u wybrzeży Grecji oraz Albanii. Przyciąga mnogością kolorów, krajobrazem gór przechodzących w przepiękne plaże. Tanie loty z Poznania na Korfu dostępne już od 358 zł na przełomie września i października.

Tanie loty do Grecji

Już dziś możesz skorzystać z oferty Ryanair na tani lot na grecką wyspę Korfu, spędzając tam dwutygodniowe wakacje. Za 358 zł możesz zarezerwować wylot z Poznania na Korfu 30 września 2016 oraz powrót z Korfu do Poznania 14 października 2016. Szczegóły oferty oraz możliwość finalizacji lotów dostępne na Flipo.pl. Dokładne informacje dotyczące przewozu bagaży oraz dzieci w liniach lotniczych Ryanair znajdziesz tutaj. Natomiast klikając tutaj znajdziesz tanie noclegi na wyspie Korfu. U dołu strony masz możliwość rezerwacji samochodu.

Atrakcje Korfu

Stolicą wyspy jest Kerkira. To największe miasto i port, z którego wypływają statki na inne greckie wyspy. Piękna panorama na to miasto rozpościera się z dwóch przepięknych fortów, które broniły mieszkańców przed Turkami: są nimi Stara i Nowa Forteca. Warto zajrzeć na Espalandę, czyli główny plac miejski; na Liston, do jednej z urokliwych kawiarń; zwiedzić ruiny bazyliki chrześcijańskiej z V w. oraz odwiedzić fontannę Kremasti.

Do najpiękniejszych plaż wyspy należy Sidari, która uchodzi za najbardziej romantyczną na Korfu. Paleokastritsa to miejscowość typowo wypoczynkowa z mnóstwem hoteli, knajp, restauracji zlokalizowana wokół plaży. Dla dzieci dobrą plażą będzie Agios Stefanos, to szeroka plaża o o długim łagodnym dnie, gdzie pociechy będą bezpieczne. To popularne miejsce do nauki pływania. Więcej informacji turystycznych o Korfu i innych greckich wyspach zajdziesz w jednym z przewodników serii Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Na witrynie Taniwypad.pl oraz na naszym fanpage’u facebookowym codziennie znajdziesz nowe oferty na tanie loty z Poznania, Krakowa, Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia oraz innych polskich portów lotniczych do najlepszych lokalizacji w Grecji, Włoszech, Hiszpanii oraz innych atrakcyjnych lokalizacji w Europie i nie tylko. Klikając w odpowiednie odnośniki skorzystasz z serwisów, gdzie zrealizujesz swoje rezerwacje lotów, wynajmiesz samochód, zablokujesz tani nocleg oraz zamówisz przewodnik. Z pomocą naszego serwisu możesz skomponować cały swój wakacyjny lub weekendowy pobyt. Zapraszamy również do zostawiania informacji na naszym serwisie oraz profilach w mediach społecznościowych, jakie kierunki Was interesują najbardziej. Skomponujemy wówczas najkorzystniejsze dla Was rozwiązania.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ