Barcelona, Parc-Guell

Jedna z najlepszych cen przelotów od kilku miesięcy do stolicy Katalonii. Za bilety na trasie Wrocław – Barcelona Girona – Wrocław zapłacicie niezłe 198 zł. Cena dla wszystkich!

Barcelona, Parc-Guell
Barcelona, Parc-Guell

 

Tani wypad w tej cenie możliwy jest w listopadzie. Jest kilka dostępny terminów. Z lotniska możecie się bardzo szybko dostać do kurortów na wybrzeżu Costa Brava.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55x40x20 cm (44 litry) oraz 35x20x20 cm (14 litry). Razem 58 litrów – to tyle co jeden duży plecak.

Tani wypad:  Wrocław – Barcelona Girona – Wrocław 198 zł

  • Wylot:        99 zł | 15, 18, 22, 25 listopad
  • Powrót:     99 zł |  18, 22, 29 listopad

image

 

  Jak dojechać z lotniska Barcelona Girona do centrum?

  • pociągiem – najbliższa lotnisku stacja znajduje się w Gironie, pociągi odjeżdżają stąd do stacji Barcelona Sants Estacion co 30 minut. Na stację można dostać się autobusem kursującym pomiędzy centrum a lotniskiem w około 25 minut, kursy dostępne są co 60 minut.
  • autobusem – jest dostępnych 6 połączeń autobusowych. Linia do Barcelony dojeżdża do centrum w 1h10 min., odjazdy autobusowe są skorelowane z przylotami samolotów, ceny zaczynają się od 12 EUR w jedną stronę.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY