Tanie bilety lotnicze do Dublina
Dublin

Dublin, stolica Irlandii to bardzo piękne miasto z wieloma pięknymi, architektonicznymi perełkami. Urokliwe, senne stare miasto stanowi niepowtarzalny klimat stolicy tego wyspiarskiego kraju. Już dziś masz niepowtarzalną okazję i możesz zarezerwować bilety na tanie loty z Poznania do Dublina w grudniu już od 246 zł.

Tanie loty do Dublina

Za jedyne 246 zł. klikając tutaj możesz zarezerwować tanie loty z Poznania do Dublina w grudniu 2016. Nasza oferta specjalna zawiera wylot z portu lotniczego Poznań Ławica w poniedziałek 5 grudnia 2016 na lotnisko w Dublinie oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w niedzielę 11 grudnia 2016 z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Szczegóły przewozu dzieci, niemowląt i bagażu w tych liniach lotniczych znajdziesz tutaj. Tutaj natomiast sprawdzisz jak najlepiej dotrzeć na lotnisko w poznańskiej Ławicy. W wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby w komfortowych warunkach podróżować po stolicy Irlandii. Tutaj masz możliwość znalezienia i zarezerwowania tanich noclegów w Dublinie.

Zwiedzanie Dublina

Dublin jest bardzo atrakcyjnym pod względem turystycznym miastem, co powoduje jego specyficzna atmosfera. Jednym z najciekawszych zabytków miasta jest Zamek Dubliński, wybudowany przez Normanów na miejscu dawnej fortyfikacji wikingów. W pobliżu zamku, od zachodniej strony znajduje się katedra Kościoła Chrystusowego z 1172 roku. Powstała ona po wyburzeniu poprzedniej drewnianej katedry. Znacznie więcej informacji o Irlandii oraz Dublinie znajdziesz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do częstej lektury serwusu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku oraz innych portalach społecznościowych. Znajdziecie tu najlepsze oferty na tanie loty z Poznania, Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa orać innych polskich portów lotniczych do Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Skandynawii, Maroka, na Cypr Maltę oraz innych lokalizacji w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Z nami zorganizujesz cały swój wyjazd na wakacje, urlop, weekend lub w sprawach biznesowych: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny. Zachęcamy Was również do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie Was najbardziej interesują, gdzie chcielibyście wyjechać, a my wyszukamy najkorzystniejsze dla Was promocje i oferty na tanie loty i tanie noclegi w określonym przez Was terminie.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ