paryz, wiki, pixabay

Paryż to przepiękne miasto, które jest obiektem marzeń każdego turysty. Położona nad Sekwaną, stolica Francji słynie z niezliczonej ilości zabytków i atrakcji turystycznych. Paryż to także stolica kultury, sztuki oraz mody. Jest uznawany za jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Już dziś dostępne są tanie loty do Paryża z Wrocławia za jedyne 139 zł w grudniu.

Tanie loty do Paryża

Już dziś, klikając tutaj zarezerwujesz tanie loty do Paryża z Wrocławia. Nasza promocja obejmuje wylot z wrocławskiego portu lotniczego w Strachowicach w środę 7 grudnia 2016 roku na lotnisko w paryskim Beauvais oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w niedzielę 9 stycznia 2016 roku z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Tutaj możesz znaleźć informacje dotyczące przewozu dzieci bagaży u tego operatora. Tutaj dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na wrocławskie lotnisko w Strachowicach. W wyszukiwarce u dołu strony wynajmiesz samochód, aby podróżować wygodnie w komfortowych warunkach po stolicy Fracji. Tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Paryżu.

Atrakcje Paryża

Paryż jest jednym z największych europejskich miast. Najbardziej znnanym budynkiem stolicy Francji jest bez wątpienia Wieża Eiffla. To symbol nie tylko Paryża, ale również całej Francji. Kolejnym bardzo ważnym obiektem paryskim jest Katedra Notre Dame. Każdy turysta powinien odwiedzić równnież Luwr oraz podparyskie Wersal i Eurodisneyland. Dużo więcej informacji na temat Paryża znajdziesz tutaj oraz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Wszystkich naszych czytelników i podróżników zachęcamy do częstego czytania serwisu turystyczego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku oraz w innych mediach społecznościowych. Możecie tu znaleźć promocje i oferty na tanie loty do Paryża, Rzymu, Barcelony, Madrytu, Londynu, Maroka, na Cypr, Maltę i innych ciekawych lokalizacji w Europie, Afryce, Azji oraz na całym świecie z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Katowic, Krakowa, Gdańska i innych polskich lotnisk. Z nami zorgaizujesz cały swój wyjazd na weekend, urlop, wakacje: zarezerwujesz tanie loty i tanie noclegi, zamówisz przewodnik i wynajmiesz samochód. Zapraszamy również do zostawiania informacji w komentarzach, jakie kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują, my zestawimy najtańsze, najlepsze, najkorzystniejsze możliwe dla Was oferty i promocje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ