Belfast, stolica Irlandii Północnej, potocznie nazywanej Ulsterem, jednej z czterech krain Wielkiej Brytanii, to miasto, gdzie w jednym z doków miejscowej stoczni skonstruowano słynny okręt Titanic. Tanie loty z Wrocławia do Belfastu na przełomie października i listopada dostępne są już od 139 zł.

Tanie loty do Belfastu

Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Wrocławia do Belfastu na przełomie października i listopada korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Promocja obejmuje wyloty z Wrocławia w poniedziałek 31 października 2016 do Belfastu oraz powrót w piątek 4 listopada 2016 pomiędzy tymi samymi miastami z liniami lotniczymi Ryanair. Klikając tutaj możesz znaleźć szczegóły przewozu niemowląt i dzieci oraz bagażu u tego operatora. Natomiast w tym miejscu znajdziesz informacje na temat najepszego dojazdu na lotnisko we Wrocławiu. Korzystając z wyszukiwarki Booking.com znajdziesz najatrakcyjniejsze tanie noclegi w Belfaście. Aby wygodnie przemieszczać się po stolicy Ulsteru doskonałym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Zrobisz to korzystając z wyszukiwarki u dołu strony.

Atrakcje Belfastu

Największą atrakcją Belfastu jest dok, w których powstał słynny Totanic. Do najcenniejszych zabytków miasta należą dwunastowieczną zamek, katedry katolicka oraz anglikańska, miejski ratusz, siedziba Queens University oraz Stormont, czyli dawna siedziba władz Irlandii Północnej. Na uwagę zasługują budynki z epoki wiktoriańskiej i edwardiańskiej. Innym miejscem wartym zwiedzenia jest Sir Thomas and lady Dixon Park, w którym corocznie odbywa się wystawa róż. Dużo więcej na temat Belfastu, Irlandii o Wielkiej Brytanii przeczytasz w świetnych przewodnikach wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Na serwisie Taniwypad.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych znajdziesz codziennie superofery na tanie loty z Wrocławia, Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa oraz innych polskich portów lotniczych do ciekawych lokalizacji w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Maroku, na Cyprze, Malcie oraz innych krajach w Europie i na całym świecie. Na Taniwypad.pl masz możliwość dokonania rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajem samochodu oraz możesz zamówić przewodnik turystyczny po zwiedzanych przez Ciebie miejscach. Z nami zorganizujesz cały swój tani wypad na urlop, weekend, wakacje lub wyjazd biznesowy. Zapraszamy również naszych czytelników do zostawiania w komentarzach informacji, gdzie planujecie wypoczynek i w jakim czasie. My zestawimy najlepsze dla Was rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi w interesujących Was miejscach.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ