Liverpool to jedno z najważniejszych miast i portów Wielkiej Brytanii. Położony na zachodnim wybrzeżu stanowi również jeden z głównych ośrodków przemysłowych kraju. Znany jest przede wszystkim z działalności legendarnego zespołu rockowego The Beatles oraz zespołu piłkarskiego FC Liverpool. Już dziś dostępne są tanie loty z Poznania do Liverpoolu za jedyne 110 zł.

Tanie loty do Liverpoolu

Już od 110 zł możesz zarezerwować tanie loty z Poznania do Liberpoolu korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Promocja ta obejmuje wylot z poznańskiego lotniska w Ławicy w czwartek 17 listopada 2016 na lotnisko w Liverpoolu oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami w czwartek 24 listopada 2016 z liniami Ryanair. Warunki przewozu dzieci i bagaży u tego operatora dostępne są tutaj. Natomiast tutaj możesz sprawdzić najlepszy możliwy dojazd na poznańskie lotnisko. Przy użyciu wyszukiwarki Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Liverpoolu. Klikając w wyszukiwarkę u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu, aby komfortowo poruszać się po mieście.

Atrakcje Liverpoolu

Liverpool Maritime Mercantile City to zespół sześciu miejsc w mieście wpisanych w na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Należą do nich: Pier Head, Albert Dock,
Stanley Dock Coservation Area, Ropewalks, Commercial Quarter oraz Cultural Quarter. Wartymi odwiedzenia miejscami są również Katedry: Cathedral Church of Christ oraz Metropolitan Cathedral Church of Christ the King. Popularne wsród turystów są wycieczki organizowane śladami Beatlesów. Miłośnicy futbolu z pewnością zajrzą na Anfield Road, gdzie swoje mecze rozgrywa słynny FC Liverpool. Dużo więcej informacji i ciekawostek o Liverpoolu znajdziesz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Wszystkich podróżników zapraszamy do częstej lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych. Zamieszczamy najatrakcyjniejsze oferty na tanie loty z Poznania, Katowic, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Warszawy oraz innych polskich miast do Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Maroka, na Maltę, Cypr innych lokalizacji w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Z nami zorganizujesz cały swój tani wypad: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny. Zapraszamy Was, drodzy czytelnicy do zostawiania w komentarzach wiadomości, jakie kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej. My zestawimy najkorzystniejsze dla Was warianty na tanie loty i tanie noclegi w określonym czasie.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ