Alicante

Położone nad Morzem Śródziemnym we wschodniej Hiszpanii Alicante jest jednym z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych wybrzeża Costa Blanca. Założone na skalistym zboczu górskim przez Arabów w czasie ich okupacji Półwyspu Iberyjskiego oprócz malowniczego położenia urzeka urokliwymi zabytkami. Tanie loty z Poznania do Alicante dostępne są w grudniu już od 218 zł w obie strony.

Tanie loty do Alicante

Klikając tutaj masz możliwość, aby zakupić tanie loty z Poznania do Alicante w grudniu za jedyne 218 zł. Nasza oferta obejmuje wylot w czwartek 15 grudnia 2016 z lotniska w Poznaniu do portu lotniczego w Alicante oraz powrót z Alicante do Poznania w czwartek 22 grudnia 2016 z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Klikając tutaj dowiesz się jakie warunki przewozu bagaży zastrzega ten operator. Natomiast tutaj dowiesz się jak najlepiej dojechać na lotnisko w poznańskiej Ławicy. W wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby móc w komfortowych warunkach podróżować po Alicante i hiszpańskim wybrzeżu. Tutaj znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Alicante.

Atrakcje Alicante

Alicante położone jest nad Morzem Śródziemnym na wybrzeżu Costa Blanca. Miasto to jest jednym z najważniejszych portów morskich Hiszpanii. Oprócz tego należy do głównych kurortów wczasowych Costa Blanca jak i całej Hiszpanii. Najważniejszymi zabytkami Alicante są Castillo de Santa Bárbara, Barrio de Cruz, czyli stare miasto, XIV-wieczny kościół Basílica de Santa María, Katedra św. Mikołaja, promenada nadmorska Explanada de España. Znacznie więcej informacji dotyczących Hiszpanii, Costa Blanca i Alicante znajdziesz w przewodnikach turystycznych znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Na serwisie turystycznym Taniwypad.pl zorganizujesz cały swój tani wyjazd na urlop, wakacje, weekend. Wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik turystyczny po odwiedzanych miejscach, zarezerwujesz noclegi, znajdziesz i zarezerwujesz tu tanie loty z Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Gdańska, Warszawy oraz innych polskich portów lotniczych do Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Grecji, Maroka, na Cypr, Maltę oraz innych lokalizacji z Europie i na świecie. Zachęcamy także naszych Czytelników, którzy planujecie swój wyjazd, abyście pisali w komentarzach, jakie kierunki i w jakim czasie Was interesują najbardziej. My zamieścimy tutaj najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązania dla Was.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ