Rzym, Coloseum, wiki

Stolica Włoch, położony na Tybrem, Rzym to jedno z najstarszych w Europie i na świecie miast. Każdego roku przybywa tu miliony turystów z całego świata. Antyczne ruiny zabytków mieszają się tu ze średniowiecznymi, renesansowymi i barokowymi zabytkami. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty do Rzymu z Wrocławia za jedyne 191 zł. na przełomie stycznia i lutego 2017.

Tanie loty do Rzymu

Za jedyne 191 zł. klikając tutaj zarezerwujesz tanie loty do Rzymu z Wrocławia. Nasza promocja odejmuje wylot z wrocławskiego lotniska w środę 18 stycznia 2017 roku na lotnisko w rzymskim Ciampino oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w środę 8 lutego 2017 roku z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Warunki przewozu bagaży i dzieci u tego operatora znajdziesz tutaj. Tutaj dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na wrocławskie lotnisko. W wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby w komfortowych warunkach podróżować po Wiecznym Mieście. Tutaj znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Rzymie.

Zwiedzanie Rzymu

Rzym to miejsce, gdzie historia towarzyszy turyście na każdym kroku. Obok ruin starożytnych zabytków: Koloseum, Forum Romanum, Cyrku Maksencjusza, znajdziemy piękne kościoły, bazyliki wczesnochrześcijańskie i późniejsze: Bazylika Św. Piotra w Watykanie, Bazylika Św. Pawła za Murami, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Bazylika Najświętszej Marii Panny. W Wiecznym Mieście odnajdziemy mnóstwo innych ciekawych atrakcji, o których przeczytasz tutaj lub w jednym z przewodników turystycznych znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Zapraszamy wszystkich czytelników do częstego odwiedzania serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku oraz innych mediach społecznościowych. Znajdziecie tu najlepsze promocje i oferty na tanie loty do Rzymu, Londynu, Paryża, Barcelony, Madrytu, na Cypr, Maltę, do Maroka oraz innych ciekawych lokalizacji w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie z Wroclawia, Krakowa, Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych. Na serwisie Taniwypad.pl zorganizujesz cały swój wyjazd turystyczny na weekend, wakacje czy urlop: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny po odwiedzanych miejscach. Zachęcamy Was również, drodzy czytelnicy do pisania w komentarzach, jakie kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej. My zestawimy najkorzystniejsze możliwe rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi w tych miejscach.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ